دعوت جشنواره کلن از فیلم تازه فرهادی

به گزارش وبلاگ تور کیش، فیلم قهرمان در ادامه حضور خود رویدادهای سینمایی در جشنواره بین المللی فیلم کلن آلمان به نمایش گذاشته خواهد شد.

دعوت جشنواره کلن از فیلم تازه فرهادی

به گزارش وبلاگ تور کیش، جشنواره بین المللی فیلم کلن آلمان که سال جاری جدیدترین دوره خود را از تاریخ 21 تا 28 اکتبر (29 مهر تا 6 آبان) برگزار می نماید، میزبان فیلم قهرمان در بخش برترین آثار داستانی خواهد بود.

فیلم هایی چون بتدتا ساخته پل ورهوفن، فرانسه به کارگردانی برونو دومون، ماشین من را بران به کارگردانی ریوسوکو هاماگوچی، جزیره برگمان ساخته میا هانسن-لاو و گرداب از گاسپار نوئه از جمله دیگر فیلم هایی هستند که در کنار فیلم قهرمان در این بخش از جشنواره فیلم کلن به نمایش گذاشته می شوند.

جشنواره فیلم کلن سال جاری از استیو مک کوئین کارگردان انگلیسی برنده اسکار و گاسپار نوئه فیملساز آرژانتینی با اعطای جوایز افتخاری تقدیر می نماید.

قهرمان قرار است از تاریخ 7 ژانویه 2022 (17 دی ماه) در سینماهای آمریکا و از 21 ژانویه از سوی سامانه نمایش آنلاین آمازون پرایم اکران گردد. امیر جدیدی، محسن تنابنده، فرشته صدرعرفایی و سارینا فرهادی در کنار جمعی از بازیگران بومی در شهر شیراز مقابل دوربین این فیلم رفته اند.

قهرمان پس از رونمایی در جشنواره کن و کسب جایزه بزرگ هیات داوران به چندین جشنواره از جمله تورنتو، سارایوو در بوسنی و هرزگوین، ملبورن استرالیا، افق های نو در کشور لهستان و میامی، لندن، بوسان، زوریخ، آداناو مونت کلر هم دعوت شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دعوت جشنواره کلن از فیلم تازه فرهادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت جشنواره کلن از فیلم تازه فرهادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید