گلایه دوباره پرسپولیسی ها از نحوه رعایت مسائل قرنطینه، جواب تست کرونا به تاخیر افتاد

به گزارش وبلاگ تور کیش، بازیکنان و کادر فنی تیم پرسپولیس همچنان منتظر تعیین شدن تست کرونای خود بوده و در هتل آموزشگاه در قرنطینه هستند.

گلایه دوباره پرسپولیسی ها از نحوه رعایت مسائل قرنطینه، جواب تست کرونا به تاخیر افتاد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ تور کیش، تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته پس از حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در هند به ایران بازگشت، اما طبق نظر مسؤولان وزارت بهداشت با توجه به شیوع ویروس جهش یافته کرونا در این کشور قرار شد سرخ پوشان یک هفته در هتل آموزشگاه مرکز فوتبال ایران به قرنطینه بروند.

این در شرایطی است که نحوه رعایت مسائل قرنطینه در هتل آموزشگاه و بعضی مسائل دیگر مانند معین نبودن زمان اضافه شدن بعضی بازیکنان پرسپولیس به اردوی این تیم سبب گلایه هایی از سوی کادر فنی، بازیکنان و مسؤولان این باشگاه شده است.

پرسپولیسی ها که روز گذشته بلافاصله پس از بازگشت به ایران تست کرونا دادند، همچنان منتظر معین شدن پاسخ این تست هستند تا پس از آن درباره زمان و محل برگزاری تمریناتشان به شکل دقیق تصمیم گیری گردد. این در شرایطی است که پرسپولیس روز آدینه این هفته در استادیوم نقش دنیا اصفهان میهمان سپاهان است و با برنامه در نظر گرفته شده قرنطینه این تیم یک روز قبل از این مسابقه به اتمام می رسد.

ظاهرا به دلیل تعطیلی آزمایشگاه در روز گذشته جواب تست سرخپوشان آماده نشده و به این تیم اعلام شده تا عصر امروز جواب تست ها می رسد.

فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گلایه دوباره پرسپولیسی ها از نحوه رعایت مسائل قرنطینه، جواب تست کرونا به تاخیر افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه دوباره پرسپولیسی ها از نحوه رعایت مسائل قرنطینه، جواب تست کرونا به تاخیر افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید