بهبود سریع سوختگی، زخم دیابت و زخم بستر با داروی ایرانی

به گزارش وبلاگ تور کیش، علی شریعتمداری مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در گفت و گو با خبرنگار گروه علم و آموزش خبرنگاران، با بیان اینکه این شرکت فعال در حوزه درمان گیاهی در سال 1379 تأسیس شده است، اضافه نمود: به صورت رسمی و پس از کسب عنوان صادرکننده نمونه استانی، از سال 1393 پیروز به اخذ عنوان دانش بنیان شدیم.

بهبود سریع سوختگی، زخم دیابت و زخم بستر با داروی ایرانی

وی می گوید: این شرکت با هدف جایگزین کردن داروهای شیمیایی در حوزه های انسانی، دامپزشکی، آرایشی و بهداشتی و ورود به بازارهای داخلی و جهانی شروع به فعالیت نموده و با ایجاد واحد تحقیق و پژوهش، استفاده از ظرفیت های علمی کشور و بهره مندی از اساتید دانشگاه ها و نخبگان کشور به دستاوردهای ارزشمندی دست یافته است.

شریعتمداری با بیان اینکه، محصولات دانش بنیان این شرکت 100 درصد گیاهی و فاقد هرگونه اقلام شیمیایی است، توضیح داد: هم اکنون محصولات ما به کشورهای منطقه، شرق آسیا و اروپایی و آمریکایی صادر می گردد.

این فعال حوزه دانش بنیان توضیح داد: فراوری این داروها در حوزه انواع زخم و آسیب های جلدی، موجب کاهش آلام بیماران می گردد. بعلاوه این شرکت دانش بنیان در حوزه داروهای دامپزشکی با ایجاد یک شرکت دارویی توانسته است فراوریات منحصربفردی را به بازار داخل و خارج عرضه کند.

وی می گوید: توفیقات این شرکت فناور موجب شده در کنگره ها و نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی دستاوردهای خویش را به نمایش بگذارد.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در ادامه با اشاره به مهمترین محصولات فراوریی این شرکت، فراوری داروهای درمان زخم های ناشی از دیابت را از آن جمله نام برد و اضافه نمود: این دارو با رعایت اصول درمان در زخم های دیابتیک در حداقل زمان بافت های مرده را احیا و بافت سازی می نماید.

شریعتمداری اضافه نمود: استفاده از داروی درمان زخم ناشی از دیابت از درگیر شدن بیش از پیش زخم که در نهایت به قطع شدن عضو بدن منجر می گردد، جلوگیری خواهد نمود.

وی یکی دیگر از داروهای مهم فراوریی به وسیله این شرکت دانش بنیان را داروی گیاهی درمان زخم بستر ذکر کرد و اضافه نمود: این دارو هر نوع زخم بستر از درجه یک تا چهار را به طور کامل درمان می نماید.

این فعال حوزه دانش بنیان در فراوری داروهای گیاهی، بعلاوه با اشاره به فراوری داروی درمان انواع سوختگی، اظهار کرد: این دارو ضمن درمان حادترین آسیب ناشی از سوختگی بدون ایجاد کمترین نشانه جای سوختگی با بافت زخیم تر (اسکار)، هر عضو آسیب دیده را به حالت اولیه باز می گرداند.

وی فراوری داروهای آنتی هموروئید، داروی واژینال، داروی ادرار سوختگی بچه ها، داروی شقاق، داروی زخم های جراحی، داروهای کاهش التهابات و درد مفاصل را از دیگر فراوریات این شرکت فناور نام برد.

شریعتمداری با تاکید بر اینکه، تمام محصولات این شرکت دانش بنیان دارای مجوزهای لازم و پروانه ساخت از سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت است، گفت: مراحل کارآزمایی بالینی یا کلینیکال ترایال روی همه این محصولات در دانشگاه های کشور صورت گرفته است.

وی بعلاوه وجه تمایز محصولات فراوریی این شرکت فناور با سایر محصولات را اثربخشی بالا و سرعت در درمان با حداقل هزینه درمانی برای بیماران مطرح کرد و اضافه نمود: این محصولات در حال حاضر به وسیله چندین شرکت بزرگ پخش سراسری در داروخانه های کشور در حال عرضه است.

منبع: ایرنا زندگی

به "بهبود سریع سوختگی، زخم دیابت و زخم بستر با داروی ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهبود سریع سوختگی، زخم دیابت و زخم بستر با داروی ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید