استوری آرش برهانی در حمایت از مهدی پور

به گزارش وبلاگ تور کیش، در ادامه درگیری مجازی یزدانی و مهدی پور، آرش برهانی با انتشار یک استوری به حمایت از مهدی مهدی پور پرداخت.

استوری آرش برهانی در حمایت از مهدی پور

تمدید قرارداد مهدی مهدی پور با استقلال و انتشار متنی در اینستاگرام باعث شد تا جنجال های زیادی به وجود بیاید. هافبک اصفهانی آبی ها در این استوری نوشت: به ما یاد داده اند که خانواده مهمترین چیز در زندگی است. آدم خانواده خودش را رها نمی کند که با پولدار ها زندگی کند. فوتبال، عشق، استقلال، خانواده، تا 1403

پس از این متن، نخستین فردی که به عنوان مخاطب مهدی پور به فکر مخاطب خطور می کرد، محمد دانشگر بود که روز گذشته با عقد قراردادی به سپاهان پیوست. مدافع سابق استقلال در انتقالی غیر منتظره راهی اصفهان شد و حتی در بعضی خبر ها آمده بود که مبلغ این قرارداد سنگین بوده است.

استوری مهدی پور باعث واکنش یزدانی نیز شد. مدافع سرباز استقلال که هنوز وضعیتش برای فصل بعد نامشخص است، به دفاع از رفیق و هم تیمی سابق خود پرداخت و به مهدی پور حمله ور شد. یزدانی نوشت: بازیکن تعصبشو توی زمین نشون میده، نه شبکه های مجازی. اینکارا آخر و عاقبت نداره دوست من. ما که می دونیم چه خبره تو دل شما. خود شیرین های مجازی...

این توئیت سیاوش پاسخ تندی بود در جواب استوری مهدی پور تا اینگونه مدافع سرباز آبی ها به نوعی بالاخواه دانشگر درآمده و به بازیکنی که ممکن است در لیگ بیست و دوم با او هم تیمی باشد، حمله ور شد هر چند که این توئیت پس از گذشت ساعاتی پاک شد.

این جار و جنجال ها منجر به واکنش آرش برهانی نیز شد. مربی تیم امید استقلال در استوری خود نوشت: اصلا قصد ندارم خدایی ننموده جواب سیاوش یزدانی عزیز رو بدم و یا محمد دانشگر (که میدونم یک آبیدل بود و هست) و با این استوری خدایی ننموده طعنه بزنم. هر دو تا از عزیزای دل هستند و برای دانشگر هم آرزوی موفقیت می کنم، اما این صحبتم دلی هست و خدایی ننموده نمیخوام سوءتفاهمی بشه که مهدی پور هم توی زمین و هم بیرون از مستطیل سبز باغیرت و باتعصب است و هم یک جنتلمن واقعی که برای استقلال و طرفدار همه جوره خودشو ثابت نموده.

پس از اعزام یزدانی و مرادمند به خدمت سربازی، محمد دانشگر یکی از معدود نفراتی بود که بار ها در استوری های خود به حمایت از دو مدافع سرباز استقلال پرداخته بود و یزدانی نیز اینگونه برای دفاع از هم تیمی سابقش، پاسخ استوری مهدی پور را داد که البته با واکنش های خوبی از سوی طرفداران استقلال روبرو نشد و شاید همین مسئله منجر به این شد که یزدانی توئیت خود را پاک کند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "استوری آرش برهانی در حمایت از مهدی پور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استوری آرش برهانی در حمایت از مهدی پور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید