عامل جنجالی ترین صحنه دربی؛ مهم نیست که به استقلال گل نزدم ، 2 ماموریت مهم هنوز داریم

به گزارش وبلاگ تور کیش، مدافع گرجستانی پرسپولیس گفت: من کاملاً موافق نظر کارشناسان داوری هستم چون هر هندی پنالتی نیست.

عامل جنجالی ترین صحنه دربی؛ مهم نیست که به استقلال گل نزدم ، 2 ماموریت مهم هنوز داریم

به گزارش وبلاگ تور کیش آنلاین، گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی پرسپولیس یکی از برترین مدافعان حال حاضر لیگ ایران است. مدافعی که علاوه برنمایش خوب درکارهای دفاعی، در گلزنی هم گلزن ترین مدافع حال حاضر فوتبال ایران محسوب می گردد که آمار بسیار خوبی در جام حذفی و لیگ از خودش بر جای گذاشته است. به بهانه برد پرسپولیس در دربی و رسیدن این تیم به صدر جدول با گئورگی گولسیانی گفت وگویی اختصاصی داشتیم.

در مهم ترین بازی فصل برنده شدید. پرسپولیس استحقاق پیروزی در دربی 100 را داشت.

با حرفتان موافقم. ما یکی از مهم ترین بازی های فصل را بردیم و این نشان می دهد ما شایستگی پیروزی را داشتیم. قطعاً بازی سختی بود و در چنین بازی هایی شما فقط یک موقعیت گل دارید که احتیاج دارید از آن بهره ببرید که ما هم از آن شانس استفاده کردیم.

*پیروزی در مقابل تماشاگران پرسپولیس چه احساسی داشت؟

جو باور نکردنی در استادیوم حاکم بود و دلم می خواست استادیوم پر بود اما به هر صورت با همان شرایط هم هیجان و احساس زیادی را از سمت طرفداران دریافت می کردیم. حضور تماشاگران در استادیوم ها یکی از اصلی ترین جذابیت های فوتبال ایران است.

*تو و دیگر مدافعان پرسپولیس فوق العاده بودید. راز موفقیت دفاع پرسپولیس در دربی چه چیزی بود؟

رازی وجود ندارد. فقط نظم و انضباط در تمام طول فصل و ما سازمان یافته و با ثبات در خط دفاعی کار کردیم که این نقش مهمی در موفقیت خط دفاعی داشت.

*این بار شانس گل زدن در دربی برای تو مهیا نشد. از این مسأله غمگین نیستی؟

ما دربی را بردیم و این چیزی است که بیشتر از هر موضوع دیگری اهمیت دارد. به همین دلیل دلیلی برای ناراحت بودنم وجود ندارد.

*در دقایق اولیه بازی توپ به دست تو خورد، باشگاه و طرفداران تیم استقلال می گویند داور باید آن صحنه را پنالتی می گرفت هر چند کارشناسان داوری این ادعا را رد نموده اند. نظر تو در این رابطه چیست؟

من کاملاً موافق نظر کارشناسان داوری هستم چون هر هندی پنالتی نیست و فاکتورها و عوامل زیادی وجود دارند که داور باید آنها را در نظر بگیرد قبل از آنکه اعلام پنالتی داشته باشد.

*خیلی از مردم می گویند با پیروزی در دربی، قهرمان لیگ می شوید. با توجه به سه بازی به جامانده تیم تان و دو مدعی دیگر شانس قهرمانی کدام تیم را بیشتر می دانی؟

ما یک امتیاز بیشتر از سپاهان داریم اما معنی اش این نیست که مأموریت ما تمام شده است. سه بازی سخت در پیش داریم که احتیاج داریم حداکثر امتیازات را از آن دیدارها به دست آوریم. در حال حاضر هم فقط به بازی بعدی مان با گل گهر فکر می کنیم چون جام حذفی هم برای ما مهم است.

منبع: همشهری آنلاین

به "عامل جنجالی ترین صحنه دربی؛ مهم نیست که به استقلال گل نزدم ، 2 ماموریت مهم هنوز داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامل جنجالی ترین صحنه دربی؛ مهم نیست که به استقلال گل نزدم ، 2 ماموریت مهم هنوز داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید