پیش بینی هوای تهران در روز سه شنبه 11 بهمن ، هشدار درباره خطر وقوع سیل در مرکز ، بارش باران در تهران تا کی ادامه دارد؟

به گزارش وبلاگ تور کیش، اداره کل هواشناسی استان تهران درباره بارندگی باران دراین شهر طی روز سه شنبه 11 بهمن اطلاعیه ای صادر کرد.

پیش بینی هوای تهران در روز سه شنبه 11 بهمن ، هشدار درباره خطر وقوع سیل در مرکز ، بارش باران در تهران تا کی ادامه دارد؟

به گزارش وبلاگ تور کیش، طبق این اطلاعیه باراش باران در تهران که از شب گذشته شروع شده است، تا دو نیمه شب فردا چهارشنبه 12 بهمن ادامه دارد. و دمای هوا در شهر تهران طی امروز بین 7 تا 4 درجه سانتی گراد در نوسان خواهد بود.

از دیشب بارش شدید برف در پردیس و دماوند شروع شده است و تا فردا چهارشنبه این بارش ادامه دارد. به همین علت مدارس در این دو شهر غیر حضوری شد.

شاهین فتحی - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران - با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی کشور، از آماده باش امدادگران در پی احتمال سیل در تهران خبر داده است.

او با بیان اینکه با توجه به هشدار هواشناسی، احتمال سیل در تهران وجود دارد که در این راستا، امدادگران این استان در حالت آماده باش قرار گرفتند، گفت: از شهروندان درخواست داریم تا برای کاهش اثرات مخرب، در صورت امکان، سفر ننمایند. در صورت تردد، تجهیزات کافی به همراه داشته باشند و کوهنوردان بهتر است که در فضای جوی نامساعد، از حضور در ارتفاعات خودداری نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "پیش بینی هوای تهران در روز سه شنبه 11 بهمن ، هشدار درباره خطر وقوع سیل در مرکز ، بارش باران در تهران تا کی ادامه دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی هوای تهران در روز سه شنبه 11 بهمن ، هشدار درباره خطر وقوع سیل در مرکز ، بارش باران در تهران تا کی ادامه دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید