اصول ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی بی نظیر برای آقایان

به گزارش وبلاگ تور کیش، هیچ کفشی نمی تواند جای بوت ها را در زمستان بگیرد، کفش هایی کاربردی که می تواند در یک قدم، سبک شما را کامل کند. اما اگر هنوز برای پوشیدن یک جفت بوت خاص مردانه، احتیاج به کمی هدایت دارید، با راه های متنوع پوشیدن این کفش های فوق العاده آشنا شوید:

اصول ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی بی نظیر برای آقایان

راز پوشیدن نیم بوت های مردانه

اولین چیزی که برای پوشیدن نیم بوت ها باید بدانید این است که در یک روز بارانی، خیلی راحت و بی دغدغه سراغ آن ها بروید، نیم بوت ها بیش از آنچه که فکرش را می کنید، کاربردی هستند و به سادگی با لباس های مختلف ست می شوند.

هماهنگی بین شلوار و کفش مهمترین نکته ای است که ضروری است وقت پوشیدن نیم بوت ها به یاد داشته باشید. شلوارهای کتان با فرم جذب و شلوارهای جین در کنار نیم بوت های مردانه هماهنگی کاملی را به وجود می آورند.

برای آنکه ساق نیم بوت زیر شلوار پنهان نگردد، گاهی یک تای کوچک در پایین شلوار جین لازم می گردد، این تا باید کاملا مرتب و متناسب با فرم شلوار باشد.

کدام نیم بوت ها با کدام استایل؟

مدل های مختلف از نیم بوت و پوتین مردانه می تواند با استایل ها و موقعیت های متنوعی همخوانی داشته باشد. برای یک استایل رسمی و ساده برترین انتخاب نیم بوت های چلسا هستند، این مدل بدون بند با دو کش در طرفین هم یک نیم بوت راحت به شمار می رود و هم با طراحی مینیمال و ساده ای که دارد، در استایل رسمی شما به خوبی ترکیب می گردد. در عین حال این مدل نیم بوت، در استایل روزمره و با شلوار جین هم به همان مقدار کاربردی و در عین حال مجذوب نماینده است.

برترین انتخاب برای بوت های روزمره مردانه، بوت های بندی با فرم سنگین هستند، این بوت ها با نام بوت های رزمی (Work boots) هم شناخته می شوند و اگر بخواهید دقیق تر بدانید، فرم کلاسیک بوت و نیم بوت های برند تیمبرلند (Timberland) برترین نماینده برای این مدل بوت مردانه است.

مهمترین ویژگی این نیم بوت ها کاربردی بودن و دوام بالای آن ها است، با این حال نباید فراموش کنید که این مدل از نظر ظاهر و زیبایی هم جزو پرطرفدارترین مدل های کفش مردانه است.

زیره ضخیم، طراحی پرقدرت، حمایت از مچ پا در کنار ظاهر متفاوت و چشم گیر، این مدل کفش را تعریف می نماید. پس اگر می خواهید بدانید با شلوار جین جذب کدام یک از کفش های زمستانی ظاهر بهتری خواهد داشت، پاسخ بوت های روزمره کار یا همان work boots است.

این کفش ها با فرم پهن و بزرگی که دارند می توانند مکمل خوبی برای شلوار جین جذب باشند و در عین حال که به دیده شدن اجزای ظاهر شما یاری می نمایند خودشان در مرکز توجه قرار گیرند.

برای کامل کردن این ترکیب، چیزی بهتر از کاپشن یا کت چرم نیست، ترکیب رنگ قهوه ای سوخته چرم با بوت های شما یک ترکیب کامل و ساده به وجود می آورد. اما اگر همین ترکیب را بخواهید کمی رسمی تر کنید، یک کت رسمی و خوش دوخت با شلوار جین و فیت معمولی، می تواند کار یک استایل نیمه رسمی را انجام دهد.

برترین انتخاب ها برای استایل زمستانی مردانه

شاید اولین و مهمترین انتخاب برای کامل کردن استایل زمستانی شما، بوت و نیم بوت باشد، اما نباید فراموش کنید که آن ها تنها انتخاب نیستند. گاهی کتانی ها بهتر از هر کفش مردانه دیگری می توانند ترکیب لباس های شما را کامل نمایند. شاید ترکیبی از استایل زمستانی و تکه هایی از کمد تابستانی تان در روزهای آفتابی پاییز و زمستان بیش از هر ترکیب دیگری راحت و کاربردی باشد.

اما اگر برای شما این سوال است که از بین انواع مدل های کفش مردانه کدام یک را می توان از تابستان به زمستان برد؟ پاسخ کتانی ها است. کفش های کتانی ورزشی و اسپرت پرکاربردترین ها برای هر فصلی هستند، آن ها خیلی ساده در هر استایلی جا می گیرند.

اما اگر می خواهید این انتخاب جسورانه را برای استایل زمستانی تان داشته باشید، بهتر است از کتانی هایی بهره ببرید که در عین داشتن طراحی زیبا، کاربردی هم باشند. رویه ضدآب و قابلیت گرم نگه داشتن پا در عین گردش هوا، از ویژگی های مهمی است که یک کتانی زمستانی باید داشته باشد.

کتانی های سفید، مشکی و با رویه جیر می توانند انتخاب های محتاطانه و مناسبی برای ست لباس های زمستانی شما باشند.

اما انتخاب دیگری که دارید، کفش های چرم است. علاوه بر هر بوت یا نیم بوت چرمی که می تواند در استایل زمستانی شما جای گیرد، کفش های چرم ساده و کتانی های چرم انتخاب های خوبی برای زمستان و استایل زمستانی شما هستند.

جنس چرم در کفش های مختلف می تواند متفاوت باشد، کفش چرمی که برای زمستان مناسب است، یک کفش ساده با طراحی مینیمال و چرم تیره مثل مشکی یا قهوه ای سوخته است.

بوت ها و همه چیز درباره سایز کفش

در خصوص یک جفت بوت یا نیم بوت مردانه یا هر کفش دیگری همواره در بعدازظهر که پا به بزرگترین مقدار خود می رسد، اقدام به خرید کنید. هیچ وقت بوت و نیم بوت یا هر کفش زمستانی دیگری را بدون جوراب امتحان نکنید. ضروری است یک جوراب ضخیم یا هر جوراب دیگری را که در زمستان انتخاب می کنید، برای امتحان کردن کفش پوشیده باشید.

نکته آخر این است که بین بلندترین انگشت پای شما تا نوک پنجه کفش باید کمی فاصله باشد و بتوانید پاهایتان را در کفش کمی به طرفین حرکت دهید.

اگر برای پوشیدن این نیم بوت ها به کمی الهام بخشی احتیاج دارید، می توانید نگاهی به استایل های پیشنهادی وبسایت onpointfresh بیاندازید.

در نهایت نباید فراموش کنید که شما به یک جفت بوت رسمی یا نیمه رسمی چرم و خوش فرم و یک جفت بوت روزمره کاربردی، راحت و بادوام احتیاج دارید، این ها کفش هایی است که بدون آن ها نمی توانید از پاییز و زمستان به سادگی عبور کنید.

یک کفش مناسب و ترکیب آن با یک استایل مرتب، می تواند بازتابی از سبک خاص شما باشد.

منبع: فوت و فن

به "اصول ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی بی نظیر برای آقایان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصول ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی بی نظیر برای آقایان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید