با هوشمندترین انگشتر دنیا آشنا شوید ، از کنترل اشیاء تا طراحی سه بعدی

به گزارش وبلاگ تور کیش، انگشتر هوشمند موسوم بهLitho یک کنترل کننده انگشتی است که می تواند بر سیستم های مبتنی بر واقعیت افزوده منطبق گردد و تعاملات مختلفی را ترتیب دهد.

با هوشمندترین انگشتر دنیا آشنا شوید ، از کنترل اشیاء تا طراحی سه بعدی

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، بنیانگذاران انگشتر مذکور که بریتانیایی هستند کار روی سخت افزارهای زیرساختی این انگشتر را از سال گذشته شروع کردند. این بنیانگذاران جوان یعنی نات مارتین 24 ساله (مدیر عامل شرکت) و چارلی بروس25 ساله مدیر بخش سخت افزاری از همان زمان روی ایده خود حساسیت بالایی داشتند.

نایت مارتین می گوید: محاسبات ما به طور فزاینده ای روی دنیای واقعی متمرکز است. برای ما بسیار مهم است که بتوانیم با یاری انگشتر هوشمند خود و تکنولوژی واقعیت افزوده همه اشیاء پیرامونمان را کنترل کنیم. این روزها دنیا پر شده از چراغ های هوشمند، یخچال های هوشمند و ... بنابراین فرصت های زیادی برای توسعه اشیاء کنترلگر منطبق بر تکنولوژی واقعیت افزوده وجود دارد.

بسیاری از توسعه گران فضای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده روی موبایل ها یا به عبارتی تکنولوژی سیستم عاملهای موبایل حسابی ویژه باز نموده اند، اما به نظر می رسد فارغ از سیستم عامل های موبایلی می توان روی نرم افزارهایی مستقل برای راهنمایی اشیاء نیز متمرکز شد.

برای حل این مشکل احتیاج به ترکیبی از سخت افزار و نرم افزار است و انگشتر Litho به عنوان یک کنترل کننده حرفه ای در همین بخش وارد عمل می گردد. این انگشتر هوشمند می تواند به وسیله بلوتوث به گوشی هوشمند یا هدست واقعیت مجازی متصل گردد. افزون بر این انگشتر مذکور دارای کنترل کننده لمسی خازنی در قسمت پایین است که اجازه می دهد ، پیمایش و ضربه زدن دقیق تر آنالیز گردد. افزون بر این ها، محصول فوق دارای مجموعه ای از سنسورهای حرکت و بازخوردهای لمسی است.

از همه جالب تر این که انگشتر هوشمند مذکور به راحتی با سیستم های تعاملی سه بعدی ارتباط برقرار می نماید و یم تواند در فضای سه بعدی نیز طیف وسیعی از خدمات را ارائه کند، برای مثال می تواند به وسیله معماران و طراحا برای طراحی های ه بعدی مورد استفاده قرار گیرد.

منبع: انتخاب

به "با هوشمندترین انگشتر دنیا آشنا شوید ، از کنترل اشیاء تا طراحی سه بعدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با هوشمندترین انگشتر دنیا آشنا شوید ، از کنترل اشیاء تا طراحی سه بعدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید