برگزاری مجمع عمومی فدراسیون دوچرخه سواری با حضور علی نژاد، قمری خداحافظی کرد!

به گزارش وبلاگ تور کیش، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون دوچرخه سواری با حضور معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید.

برگزاری مجمع عمومی فدراسیون دوچرخه سواری با حضور علی نژاد، قمری خداحافظی کرد!

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ تور کیش، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون دوچرخه سواری برای آنالیز عملکرد سال 98 این فدراسیون، صبح امروز (یکشنبه - 11 آبان ماه) به صورت وبینار در محل آموزشگاه ملی المپیک و پارالمپیک برگزار گردید.

در این مجمع، مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، طاهره طاهریان به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک، خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری و سایر اعضا حضور داشتند.

در ابتدای مجمع و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره محمد پراش ملی پوش فقید دوچرخه سواری ایران، گزارش عملکرد سال 98 فدراسیون دوچرخه سواری توسط قمری ارائه شد.

قمری در بخشی از این گزارش گفت: فدراسیون دوچرخه سواری در سال گذشته 36 مدال در مسابقات بین المللی کسب نموده است. همچنین بهترین نتیجه تاریخ بانوان توسط سمیه یزدانی با کسب عنوان سومی در آسیا رقم خورد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ تور کیش بخوانید. (کلیک کنید)

وی ادامه داد: فرایند کسب سهمیه المپیک نسبت به گذشته تغییر نموده است و برخلاف دوره های اخیر که با کشورهای آسیایی مقایسه می شدیم، این بار در سطح دنیای مقایسه می شویم.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: آمدن ورزشکاران جانباز و معلول به زیرمجموعه فدراسیون دوچرخه سواری هزینه های زیادی را به ما تحمیل کرد و فقط 50 میلیون در سال گذشته به ما یاری شد که بسیار کم بود. با این وجود اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا را نیز داشتیم.

وی با گلایه از گرانی زیاد وسایل و ادوات مرتبط با دوچرخه سواری گفت: هزینه خرید یک دوچرخه از 50 به 350 میلیون تومان رسیده است. معتقدم وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک باید نگاه ویژه تری به دوچرخه سواری داشته باشند. کار سخت شده، اما کوشش زیادی انجام شده است. در دوره ریاست من در فدراسیون نزدیک به 400 مدال کسب شده است و اعزام ها و برگزاری کلاس های زیادی را داشته ایم. سرمایه گذاری زیادی روی موضوع مبارزه با دوپینگ نموده ایم، به طوری که 30 میلیارد تومان وثیقه از ورزشکاران بر سر این موضوع گرفته ایم.

قمری همچنین خاطر نشان کرد: در ماه های پایانی دوره ریاست چهار ساله ام هستم و جا دارد که از زحمات اعضای مجمع تشکر و از آنها خداحافظی کنم.

در ادامه مجمع، حسابرس مستقل گزارش خود را ارائه کرد که به همراه گزارش عملکرد فدراسیون و خزانه دار، همگی مورد تأیید اعضای مجمع فدراسیون دوچرخه سواری قرار گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری مجمع عمومی فدراسیون دوچرخه سواری با حضور علی نژاد، قمری خداحافظی کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مجمع عمومی فدراسیون دوچرخه سواری با حضور علی نژاد، قمری خداحافظی کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید