ژاکت سرویس؛ پلتفرم کاریابی و استخدام فریلنسر

به گزارش وبلاگ تور کیش، در حوزه دیجیتال مارکتینگ افراد زیادی به سمت بستن قرارداد با فریلنسر ها می روند. در این صورت قرارداد های کوتاه مدت و بعد به شکل بلند مدت امکان پذیر بوده و برای پروژه های موقت خود دیگر نگران نیروی کار نیستید. متاسفانه بدقولی در فریلنسر ها بسیار زیاد شده و کارفرمایان زیادی هم در پی نپرداختن حقوق افراد در زمان مقرر هستند. ژاکت سرویس؛ پلتفرم استخدام فریلنسر و برون سپاری پروژه در کنار شماست تا بتوانید در بستری ایمن فعالیت های خود را در این حوزه پیش ببرید. برای اطلاع از نحوه عملکرد این شرکت، تا سرانجام مطلب ما را همراهی کنید.

ژاکت سرویس؛ پلتفرم کاریابی و استخدام فریلنسر

ژاکت سرویس را بشناسید

آیا پلتفرم ژاکت مارکت را می شناسید؟ تا کنون در این سیستم فعالیت داشته اید؟ اگر شما هم هنوز ژاکت سرویس؛ پلتفرم استخدام و برون سپاری پروژه را نمی شناسید، کافی است سری به وبسایت این مجموعه بزنید تا با خدمات آن در حوزه دیجیتال مارکتینگ بیش تر آشنا شوید.

فروش محصولات وردپرسی، تخصص اصلی این پلتفرم بوده که در کنار فروش خدمات خود آموزش هایی را برای بهبود شرایط دیجیتال مارکتینگ قرار می دهد. البته اکنون خدمات ژاکت به محصولات وردپرسی محدود نمی گردد و شما می توانید در زمینه های مختلفی این خدمات را دریافت کنید.

ژاکت سرویس چه خدماتی ارائه می دهد؟

با وجود گسترده بودن خدماتی که در دیجیتال مارکتینگ انجام می گردد؛ پیدا کردن یک پلتفرم مناسب برای انجام تمامی این خدمات با برترین کیفیت و در زمان مناسب کمی سخت است. ژاکت سرویس؛ پلتفرم استخدام فریلنسر و برون سپاری پروژه بوده که فضایی امن برای کافرمایان و فریلنسر ها از نظر شرایط استخدام، تحویل به موقع کار ها و پرداخت دستمزد فراهم نموده است.

اما چه خدماتی در ژاکت سرویس انجام می گردد؟ برای انجام کدام یک از خدمات دیجیتال مارکتینگ باید به این سامانه مراجعه کنیم؟ به منظور انجام هر یک از مرحله های راه اندازی یک سایت برای کسب وکار کوچک، میانه یا بزرگ خود و حضور آن در شبکه های اجتماعی می توانید از خدمات این سایت بهره ببرید.

خدمات وردپرس

برای راه اندازی یک سایت وردپرسی و تبدیل آن به سامانه آنلاینی بزرگ که برترین خدمات را برای مشتریان ارائه کند، به خدمات وردپرس نیز احتیاج خواهید داشت. مهم ترین خدماتی که می توانید در بخش وردپرس ژاکت سرویس مشاهده کنید؛ شامل موارد زیر است:

پشتیبانی وردپرس

اگر احتیاج دارید بعد از مدتی محصولات و مشخصات آن ها را آپدیت کنید یا این آپدیت باید برای محتوا های سایت انجام گردد، ضروری است شخصی را تحت عنوان پشتیبانی وردپرس استخدام کنید. حتی این فرد می تواند برای برطرف مسائل فنی و پاسخ دهی به کاربران فعالیت کند.

طراحی قالب و افزونه وردپرس به صورت اختصاصی

برای ایجاد قالبی منحصربه فرد در سایت یا فعالیت در حوزه توسعه وردپرس به طراحی قالب های اختصاصی وردپرس احتیاج پیدا می کنید. در این سایت فریلنسرینگ کارجویان زیادی در این زمینه فعالیت می نمایند. توسعه وردپرس نیز یکی دیگر از خدماتی است که انجام می گردد.

خدمات طراحی گرافیکی

در حوزه گرافیک نیز می توانید از خدمات ژاکت سرویس؛ پلتفرم استخدام فریلنسر و برون سپاری پروژه بهره ببرید. طراحی لوگو یکی از پرطرفدارترین خواسته های مشتریان بوده که به وسیله این پلتفرم انجام می گردد. البته ژاکت در زمینه های دیگر مانند طراحی اینفوگرافی، برند بوک، رابط کاربری و طراحی قالب پست و استوری برای اینستاگرام فعالیت دارد.

وجه تمایز ژاکت سرویس نسبت به پلتفرم های مشابه

با جست وجو در اینترنت می توانید پلتفرم های زیادی را پیدا کنید که بستری برای برقراری ارتباط میان کارفرما و فریلنسر فراهم نموده اند. اما چرا ژاکت سرویس؛ پلتفرم استخدام فریلنسر را برای این کار انتخاب کنیم؟ در این بخش قصد داریم شرح دهیم که چرا برای استخدام فریلنسر به ژاکت سرویس مراجعه کنید. بعلاوه این پلتفرم محل مناسبی برای پروژه یابی محسوب می گردد.

یافتن برترین فریلنسر در کوتاه ترین زمان

در این سایت فیریلنسرینگ، باید فردی را پیدا کنید که مهارت هایی کاملا متناسب با احتیاج های پروژه شما داشته باشد؛ بنابراین ضروری است شرایطی مانند اندازه دستمزد؛ مدت زمان تحویل پروژه و.. را در نظر بگیرید. برای اینکه به وسیله این سایت بتوانید با فریلنسر ها همکاری کنید؛ دو راه دارید:

اولین راه

وارد صفحه خدمات مورد نظر خود مانند پشتیبانی ورد پرس شوید. در این بخش فهرست زیادی از فریلنسر های این حوزه را مشاهده می کنید که اطلاعات هر یک قابل مشاهده است. شما می توانید نام کامل فریلنسر و پروفایل آن ها را مشاهده کنید. بعلاوه مواردی نظیر خدماتی که به وسیله این شخص ارائه می گردد، شروع تعرفه دستمزد فرد برای انجام کار ها، پروژه های در حال اجرا و امتیازات ثبت شده از سوی دیگران نیز قابلیت آنالیز دارند.

البته باز هم ژاکت سرویس کار را برای شما راحت نموده است. به گونه ای که اگر در همان صفحه بمانید در بخش راست فیلتر هایی را برای انتخاب فریلنسر را مشاهده می کنید. برای مثال جستجوی افراد جویای کار به وسیله فیلتر هایی از جمله محدوده قیمت، زمان تحویل و زمان پاسخگویی انتخاب کنید.

دومین راه

یکی دیگر از راه هایی که می توانید برای استخدام فریلنسر به کار بگیرید؛ تعریف پروژه در ژاکت سرویس است. در این صورت پروژه شما هم در میان صفحه پروژه ها قرار می گیرد. سپس یک فریلنسر با جستجو در صفحه پروژه ها می تواند پروژه شما را پیدا نموده و در صورت مناسب بودن شرایط با شما همکاری خود را شروع کند.

ژاکت به عنوان بستری برای مذاکرات فریلنسر ها

در صورت پیدا کردن فریلنسری که متناسب با شرایط شما بوده می توانید به وسیله همین پلتفرم با شخص مورد نظر در ارتباط باشید و پیام بگذارید؛ بنابراین با یافتن فریلنسر به وسیله ژاکت سرویس؛ پلتفرم استخدام فریلنسر و برون سپاری پروژه می توانید در همین سامانه ارتباط داشته باشید.

برای تحویل پروژه و پرداخت دستمزد نگران نباشید

تحویل پروژه و پرداخت دستمزد ها یکی از مهم ترین دغدغه های فریلنسر ها محسوب می گردد. اما در ژاکت سرویس برای این مشکل نیز راه حلی وجود دارد، اما چگونه؟ بعد از عقد قرارداد با فریلنسری که متناسب با احتیاج های پروژه شما است؛ می توانید قرار هایی که برای تحویل پروژه یا پرداخت دستمزد ها در نظر دارید را به امانت بگذارید. این تضمین خوبی برای فریلنسر ها و کارفرمایان محسوب می گردد.

وجود 2 بخش پروژه و سرویس به طور همزمان

اگر شما هم در پی پروژه یابی هستید یا یکی از احتیاج های پروژه شما، استخدام یک فریلنسر است. بهتر است با مراجعه به ژاکت سرویس؛ پلتفرم استخدام فریلنسر و برون سپاری پروژه از امکانات تعریف سرویس یا پروژه در این سایت فریلنسرینگ بهره ببرید. یکی دیگر از امکانات متمایز ژاکت سرویس، همین بخش ها از سایت است.

1) کارفرما احتیاج تجاری خود را در قالب پروژه ثبت نموده و شخصی که مهارت های متناسب را داشته باشد؛ قیمت پیشنهادی خود را می گذارد.

2) این امکان برای کارفرمایان نیز فراهم می گردد که با در نظر گرفتن امکانات و بودجه ای که دارند یکی از فریلنسر ها را انتخاب نمایند.

3) به عنوان فریلنسر می توانید پیشنهادات خود را حتی در پروژه های بلند مدت بدون پرداخت هیچگونه مبلغی ثبت کنید.

در این مطلب به طور کامل در خصوص خدمات ژاکت سرویس؛ پلتفرم استخدام فریلنسر و برون سپاری پروژه شرح دادیم. شما می توانید برای خدمات وردپرسی یا طراحی گرافیک پروژه های خود از این سایت برای استخدام فریلنسر یاری بگیرید. بعلاوه اگر می خواهید به عنوان فریلنسر در فضایی امن با برترین کارفرمایان مشغول به کار شوید؛ ژاکت برترین پلتفرم برای پروژه یابی فریلنسر ها محسوب می گردد.

در سرانجام توصیه می کنیم برای ارتباط با کارشناسان ما یکی از راه های ارتباطی زیر را انتخاب کنید:

تکمیل فرم تماس با ما در سایت ژاکت سرویس به آدرس service.zhaket.com

و یا تماس با شماره 02191006564

منبع: فرارو

به "ژاکت سرویس؛ پلتفرم کاریابی و استخدام فریلنسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژاکت سرویس؛ پلتفرم کاریابی و استخدام فریلنسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید