کارت اعتباری سهام عدالت به زودی ارائه می گردد

به گزارش وبلاگ تور کیش، نائب رییس اول اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران از ارائه کارت اعتباری دارندگان سهام عدالت به زودی اطلاع داد.

کارت اعتباری سهام عدالت به زودی ارائه می گردد

به گزارش وبلاگ تور کیش به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسین سلاح ورزی، نائب رییس اول اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: از هفته بعد با حمایت و موافقت دولت و بانک مرکزی، کارت اعتباری در اختیار دارندگان سهام عدالت قرار می گیرد، با این تصمیم سهامداران مجبور به فروش زودهنگام سهام باارزش خود نیستند و بورس هم از تلاطم و نوسان در امان می ماند.

اعطای کارت اعتباری به مشمولین سهام عدالت از جمله تصمیماتی است که بعد از جلسه شورای هماهنگی مالی رئیس جمهوری و اعلام رئیس کل بانک مرکزی اتخاذ شد تا در اختیار مشمولان سهام عدالت قرار گیرد.

با توجه به این تصمیم اتخاذشده مشمولان سهام عدالت می توانند به وسیله نظام بانکی تا سقف 50 تا 60 درصد از ارزش دارایی سهام عدالت خود، کارت اعتباری دریافت نمایند و با استفاده از آن می توانند با مراجعه به مراکز خرید، به صورت اعتباری خرید نمایند. براساس این طرح درنظر گرفته شده مشمولان سهام عدالت تا یک سال فرصت دارند وجه را با بانک تسویه نمایند.

منبع: جام جم آنلاین

به "کارت اعتباری سهام عدالت به زودی ارائه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت اعتباری سهام عدالت به زودی ارائه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید