توزیع بسته های نوروزی بین مسافران و گردشگران تهرانی

به گزارش وبلاگ تور کیش، امیر قاسمی سرپرست ستاد گردشگری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از توزیع 140 هزار بسته نوروزی در ایام نوروز اطلاع داد و اظهار کرد: در این بسته نقشه گردشگری شهر تهران وجود دارد که در آن تمام اماکن و جاذبه های گردشگری، موزه ها و باغ موزه ها، بقاع متبرکه و در پشت نقشه تصاویری از اماکن و جاذبه های گردشگری شهرداری قرار داده شده است.

توزیع بسته های نوروزی بین مسافران و گردشگران تهرانی

او اضافه نمود: بعلاوه برای فراهم آوردن، گردشگری مقرون به صرفه و آسان، بن های تخفیف نوروزی، بالغ بر 50 مکان گردشگری از جمله موزه ها، مجموعه تله کابین توچال و شهربازی ها در این بسته ها در نظر گرفته شده است.

قاسمی گفت: تعدادی از این مکان ها به صورت رایگان و تعداد دیگر دارای تخفیف 30 تا 70 درصدی هستند. بعلاوه در این بسته ها بن تخفیف مجموعه ایران فان به مقدار 50 هزار تومان قرار داده شده است. در هر بسته 21 بن تخفیف دو نفره وجود دارد و روی فهرست تخفیفات یک QR کد درج شده است که افراد با اسکن این کد، می توانند اطلاعات تماس و نشانی هرمکان را دریافت کنند.

او یادآور شد: مکان هایی همچون تله کابین توچال، دارای ظرفیت محدودی هستند و بر این اساس شهروندان و مسافران نوروزی، بهتر است با هماهنگی قبلی به این مکان ها مراجعه کنند.

سرپرست ستاد گردشگری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، توضیح داد: شهروندان و مسافران این بسته ها را می توانند در ایام نوروز از غرفه های اطلاع رسانی و استقبال ستاد گردشگری شهرداری تهران در منطقه ها بیست ودوگانه، تهیه کنند. برای استفاده بهتر و هدر نرفتن این بسته ها، مبلغ 10 هزار تومان برای فروش هریک از این بسته ها در نظر گرفتیم. ارزش ریالی این بسته ها، بسیار بیشتر است.

قاسمی گفت: در بسته های نوروزی ستاد گردشگری، بروشورهایی نیز قرار داده شده که در آن تورهای گردشگری در ایام نوروز معرفی شده است. بعلاوه به شهروندان و مسافران نوروزی که کودکی همراه خود داشته باشند در کنار این بسته ها، پیک نوروزی تهران مقصد گردشگری هدیه داده می گردد.

منبع: گردشبان

به "توزیع بسته های نوروزی بین مسافران و گردشگران تهرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع بسته های نوروزی بین مسافران و گردشگران تهرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید