خرید پراید منطقی است؟، نخرید و خرجش را در جیب تان بگذارید!

به گزارش وبلاگ تور کیش، به اعتقاد فعالان بازار خودرو ، با وجودی که تقاضا برای خرید خودرو افزایش نداشته اما قیمت ها با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال مطابق روال سال های گذشته افزایش داشته است. این اتفاق در حالی رخ می دهد که علیرضا رزم حسینی، وزیر صمت وعده داده بود که قیمت خودرو رو به کاهش است!

خرید پراید منطقی است؟، نخرید و خرجش را در جیب تان بگذارید!

به گزارش وبلاگ تور کیش قیمت پراید روز گذشته افزایش داشت و حالا دست بسیاری از شهروندان از ارزان ترین خودروی بازار ایران هم کوتاه شده است. خودرویی که البته حرف ها و بحث ها درباره امنیت و کیفیت آن زیاد بود حالا با بهای گزاف معامله می گردد.

در ادامه نظر مخاطبین وبلاگ تور کیش را در مورد افزایش قیمت خودرو می خوانید:

دوتا حلبی دادن بیرون 130میلیون! چه گرون کنید چه نکنید مردم نه توان خرید دارن نه ماشین می گیرن.

مثل اینکه مردم هنوز پول دارن. همین الان پراید بشه 10میلیون دیگه کسی نمی خره و مسخرش می نمایند اما تا گرون می شه حمله می نمایند برای خرید.

زمانی که پراید22میلیون بود صدای فریاد مردم خیلی بالا بود و توان خرید برای اقشارضعیف فراهم نبود حالا که مردم بیکارتر هم شدند شاید خدا را خوش نیاد ولی مطمئنم مسئولین را خوش میاد.

ضایعات پراید هم نمی خرم

من کارم خرید ضایعات است، هیچ وقت به خودم اجازه ندادم که ضایعات پراید را خریداری کنم چه برسد به خود پراید. مردم دلشون خوشه ماشین گران می شه آخه نمی گن اونوقت باید قطعات بدون کیفیت با قیمت بالا خرید کنید.

اگر با آژانس برید پول بیمه ،پول لاستیک و نگرانی تصادف، پول نقاش و صافکار میمونه جیبتان . ببینید اگه با آژانس هرجا خواستی برید پول یک سال بیمه ماشین هم نمی شه، کمی فکرکنید. پول بنزین و پول روغن ماشین، جلوبندی و دستمزد مکانیک را هم در نظر بگیرید.

وقتی پول ملی یک کشور ارزش نداشته باشد عاقبتش همینه عنبرنسا ارزش بیشتری دارد.

چند سال پیش اعلام کردن پراید امنیت نداره پلاک نمیشه و آمار تصادف پراید بالاست و درجاده ها نباید تردد کند اما حالا نقش لکسوز رو داره بازی می کنه.

چرا مسئولین خودرویی ما با کلمات بازی می نمایند یک بار فراوری رو افزایش بدید و عرضه رو زیاد کنید مشکل حل می شه چرا مردم مظلوم رو اذیت می کنید.

چه بخریم و چه نخریم اینقدر قیمت ها میره بالا که خریداری وجود نداره البته نخریدن ملت باعث تسریع اصلاح فرایند قیمت خودرو می شه.

چه خبره قیمت ها سربه فلک کشیده باکدام درآمد ،کدام پول خودرو بنجل چینی 90تومنی شده 900میلیون این انصافه همون بهتر که کسی نخره که بمونه رو دستشون و مدل به مدل بیاد پایین تر،کشورهای اروپایی ازدم قسط و کلی امکانات به مردم خودرو می فروشند که ورشکست نشن با بهترین خودرو روزدنیا، ملت ما کلی تو صف قرعه کشی یک ساله انتظارلگن دو تا فرغون سازن ، بابا نخرین نخرین

خودروهای خارجی را آزاد کنید

اینهمه خودرو خارجی توی گمرک جلو آفتاب داره زنگ می زنه و می پوسه و آفتاب می خوره یکم آزاد کنید تا التهاب بازار بخوابه.

مردم دیگه فکر ماشین خریدن نیستن فکر این هستند که شکم خودشان چطور سیر نمایند.

جان هر کی دوست دارین دیگه درباره خودرو چیزی ننویسین من 18 ساله می خوام ماشین بخرم نمی تونم هر روز هی دو برابر می شه آن هم با این ماشین های ضعیف و بی کیفیت.

آخرین اخبار خودرو را از اینجا دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز

به "خرید پراید منطقی است؟، نخرید و خرجش را در جیب تان بگذارید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید پراید منطقی است؟، نخرید و خرجش را در جیب تان بگذارید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید