قلعه سائو خورخه یکی از جاذبه های گردشگری پرتغال است

به گزارش وبلاگ تور کیش، جاذبه ها/ براساس آخرین گزارش های منتشر شده، قلعه سائو خورخه یکی از جاذبه های گردشگری پرتغال است.

قلعه سائو خورخه یکی از جاذبه های گردشگری پرتغال است

موقعیت فرماندهی آن و تاجگذاری یک تپه مشرف به منطقه شلوغ بایاکسا در مرکز شهر لیسبون، قلعه سائو خورخه را به دیدنی ترین بنای تاریخی شهر تبدیل کرده است. پایه و اساس این قلعه چشمگیر از اواخر قرن دوازدهم میلادی به بعد بسیار مشهور است، وقتی که پادشاه افونسوهنریاک این شهر را از مورها پس گرفت و کاخی را بر فراز ویرانه های ارگ مرتفع آنها بنا کرد. در سال 1511، اقامتگاه سلطنتی با نبردهای محکم توسعه یافت و تقویت شد.

زمین لرزه بزرگ در سال 1755 بخش اعظمی از سازه را تحت تأثیر قرار داد و آنچه امروز به جای مانده، بیشتر نتیجه بازسازی آن است. کاوش در قلعه بسیار جالب هست. بازدید کنندگان می توانند از مسیرهای فرعی و برجهای دژ مانند قدم بردارند که یکی از آنها برج اولیس است که تصاویر مبهمی را از چشم انداز ها شهر بر روی دیواره های داخلی نشان می دهد. دیوارها محوطه باستان شناسی را با بقایای کاخ اصلی آلک آندووا و پایه های باستانی موری احاطه کرده اند. تراس مشاهده در نزدیکی ورودی هم تماشایی ترین چشم انداز را از سراسر لیسبون و رودخانه ارائه می دهد.

منبع: همگردی

به "قلعه سائو خورخه یکی از جاذبه های گردشگری پرتغال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه سائو خورخه یکی از جاذبه های گردشگری پرتغال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید