مسابقه برنامه نویسی آنلاین شریف برگزار می شود

به گزارش وبلاگ تور کیش، شروع ویروس کرونا در سراسر جهان موجب به وجود آمدن سبک زندگی جدیدی برای مردم کشورها و جوامع مختلف شده است. در این سبک زندگی نوظهور، رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از تجمع افراد یکی از ارکان اصلی حفظ سلامت جوامع است.

مسابقه برنامه نویسی آنلاین شریف برگزار می شود

در کنار مسائلی مانند آغاز کرونا، دوری مسافت، اهمیت زمان و امکانات گسترده و خاص فضای مجازی از جمله عوامل مهمی هستند که ضرورت بازنگری در سیاست های تصمیم گیری برخی رویداد ها و کسب و کارها که شاید تا قبل از این اتفاقات به ضرورت حضور در فضای مجازی توجه کمتر داشتند را نشان دهد.

برگزاری رویدادهای مجازی یکی از بهترین فرصت ها برای صاحبان کسب و کارها است تا با بهره گیری از فناوری به روز و کارآمد اطلاع رسانی چند رسانه ای، محصولات و خدمات خود را به شکل نامحدود به مخاطبان خود عرضه کنند.

در این راستا دانشگاه صنعتی شریف با هدف حمایت از تولید ملی، شناسایی برنامه نویسان توانمند برای حضور در کسب و کار های مبتنی برICT ، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس و ایجاد اشتغال در حال برگزاری مسابقات برنامه نویسی به صورت آنلاین و غیر حضوری با عنوان Sharif Codejam توسط گروه Sharif ICT و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف در آذرماه سال جاری است.

این رویداد یک مسابقه برنامه نویسی است که کلیه مراحل آن به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می شود و تمامی علاقمندان به برنامه نویسی بدون هیچ محدودیتی می توانند در آن شرکت کنند.

در این مسابقات برای استفاده از تکنولوژی ها و زبان های برنامه نویسی هیچ محدودیتی وجود ندارد و مخاطب این رویداد تمامی کسانی هستند که توانایی برنامه نویسی دارند.

این رویداد در سه مرحله برگزار خواهد شد که در تمامی مراحل شرکت کنندگان تعدادی سوال چالشی را دریافت کرده و مدت زمان محدودی برای پاسخ به این سوالات دارند و افراد با دریافت امتیازات بیشتر به مراحل بعدی راه پیدا می کنند.

سوالات چالشی رویداد به این صورت طراحی می شوند که مدتی قبل از برگزاری رویداد، گروهی با حضور برخی از سرمایه گذاران، شرکت های بزرگ، چهره های پیروز استارت آپی و افراد سرشناس در حوزه ICT تشکیل می شود و به تدوین سوالات اصلی مسابقات می پردازند. همین گروه وظیفه داوری و امتیازدهی به شرکت کنندگان را بر عهده دارند.

علاقه مندان، استارت آپ ها و تیم های فعال جهت حضور در این مسابقات حدود یک ماه قبل از برگزاری رویداد، می توانند ثبت نام کنند.

ثبت نام در مسابقات به صورت انفرادی و از طریق وبسایت www.codejam.sharif.ir انجام می شود. پس از ثبت نام شرکت کنندگان از طریق پروفایل خود وارد بخش مسابقات خواهند شد.

ثبت نام در مسابقات از 20 آبان آغاز و تا 5 آذرماه ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مسابقه برنامه نویسی آنلاین شریف برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقه برنامه نویسی آنلاین شریف برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید