مشمولان مرداد 99 به خدمت سربازی فرا خوانده شدند ، کدام مشمولان فعلا نباید مراجعه کنند؟

به گزارش وبلاگ تور کیش، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها، دیپلم و زیردیپلم که دارای برگ آماده به خدمت پایه خدمتی مرداد ماه سال 99 هستند را به خدمت سربازی فراخواند.

مشمولان مرداد 99 به خدمت سربازی فرا خوانده شدند ، کدام مشمولان فعلا نباید مراجعه کنند؟

به گزارش وبلاگ تور کیش به نقل از مهر، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای گفت: تمامی مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ مرداد سال 1399 را دریافت کرده اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیردیپلم باید در تاریخ، ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

لازم به ذکر است در این دوره از اعزام به خدمت نیز همانند دوره قبل برای حفظ سلامت مشمولان، تاریخ اعزام به خدمت مشمولان معاف از رزمی که مبتلا به بیماری های مزمن آسمی، قلبی و عروقی، خونی، گوارشی و عفونی هستند، تمدید شده و این دسته از مشمولان نیاز به مراجعه حضوری ندارند.

این دسته از مشمولان می بایست به همراه برگ معرفی نامه مشمولان که از طریق یکی از دفاتر (پلیس +10) دریافت کرده اند، به نزدیک ترین مرکز بهداشت محل سکونت خود جهت معاینه در خصوص ویروس کرونا مراجعه و در صورت تأیید سلامتی آنان در این زمینه، برگ محل مراجعه ممهور به مهر تأیید مرکز بهداشت را به همراه داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است: برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، مشمولان اعزامی دوباره در روز اعزام توسط وظیفه عمومی استان ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح مورد معاینه قرار می گیرند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا تاکید کرده که عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب می شود و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

در ادامه اطلاعیه آمده است: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 یا کانال سازمان به نشانیkhabaresarbazi@ از آخرین اخبار مطلع شوند.

منبع: همشهری آنلاین

به "مشمولان مرداد 99 به خدمت سربازی فرا خوانده شدند ، کدام مشمولان فعلا نباید مراجعه کنند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشمولان مرداد 99 به خدمت سربازی فرا خوانده شدند ، کدام مشمولان فعلا نباید مراجعه کنند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید